Zmiana terminu szkolenia pn. „Przygotowanie i sposoby prezentacji koni na wystawach”

OZHK Rzeszów w załączeniu prezentuje baner informacyjny ze szkolenia pn. „Przygotowanie i sposoby prezentacji koni na wystawach”, które odbędzie się dnia 30 kwietnia br. w Ośrodku Jeździeckim EQUISTRO w Wierzawicach.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.:

Baner – szkolenie przygotowanie i prezentacja koni.pdf 30.04.2022

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712