Zebrania Informacyjno – Szkoleniowe w Terenowych Kołach Hodowców Koni

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w najbliższym czasie odbędą się następujące Zebrania Informacyjno – Szkoleniowe w Terenowych Kołach Hodowców Koni:

  • 9 marca 2022 (środa) godz. 10:00 w Powiatowym Kole Hodowców Koni w Przemyślu – Przemyśl ul. Kopernika 58 (Biuro Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej).
  • 10 marca 2022 (czwartek) godz. 10:00 w Powiatowym Kole Hodowców Koni w Mielcu – Kawęczyn 4 – stajnia LUNA Pana Huberta Majkutewicza.

W Programie zebrań m.in.:
1. Ustawa o identyfikacji koniowatych – projekt zmian,
2. Plan Strategiczny dla WPR 2023 -2027 – możliwości finansowania dla właścicieli koni
3. Dobrostan w chowie i hodowli
4. Terminarz wiosennych przeglądów hodowlanych koni na terenie okręgu w 2022 roku

Wszystkich członków wymienionych kół zapraszamy do udziału w zebraniach.
O terminach zebrań w pozostałych kołach będziemy informować na bieżąco.

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712