XVI Wojewódzka Wystawa Koni Rasy Zimnokrwistej w Oleszycach

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu propozycje udziału w XVI Wojewódzkiej Wystawie Koni Rasy Zimnokrwistej, która odbędzie się w dniu 17 lipca 2022r. (niedziela) na terenie Stadionu Sportowego w Oleszycach.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem Wystawy.
Limit koni na Wystawę – 40 szt.
Termin zgłaszania mija 8 lipca 2022 (piątek).
Decyduje kolejność zgłoszeń!

W załączeniu :

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712