XIV Wojewódzka Wystawa koni Zimnokrwistych w Oleszycach

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załączeniu przedstawia Propozycje udziału w XIV Wojewódzkiej Wystawie Koni Zimnokrwistych, która odbędzie się w dniach 14 lipca 2019 r. w Oleszycach. W ramach imprezy planowany jest Czempionat ogierów rocznych, Czempionat klaczek rocznych i klaczy dwuletnich i Czempionat klaczy starszych.

      Organizatorami imprezy są:

  • Urząd Miasta i Gminy Oleszyce
  • Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie
  • Powiatowe Koło Hodowców Koni w Lubaczowie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa i zgłaszania koni na załączonym Formularzu Zgłoszeniowym.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712