X Galicyjskie Lato z Koniem w Kołaczycach

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załączeniu przedstawia propozycje udziału w imprezie pn.  „X Galicyjskie Lato z Koniem”, która odbędzie się w dniach 7-8 sierpnia na Stadionie Sportowym „OSTOJA” w Kołaczycach.
W programie imprezy:
* zawody zaprzęgowe
* konkurs kwalifikacyjny koni rasy huculskiej
* konkurs skoków przez przeszkody

W załączeniu:

Termin zgłaszania na zawody mija 30 lipca br. (piątek)

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712