Terminarz zebrań Informacyjno – Szkoleniowych w Terenowych Kołach Hodowców Koni .

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie podaje w załączeniu terminarz Zebrań Informacyjno – Szkoleniowych w Terenowych Kołach Hodowców Koni .

W programie zebrań m. innymi :

  1. Ustawa o Identyfikacji koniowatych – projekt zmian .
  2. Plan Strategiczny Polski w ramach Wspólnej Polityki Rolnej UE na lata 2023 -2027 –  możliwości finansowania dla właścicieli  koni
  3. Dobrostan w chowie i hodowli koni -szkolenie
  4. Terminarz wiosennych przeglądów hodowlanych koni na terenie okręguw 2022 roku
  5. Terminarz wystaw i czempionatów hodowlanych w sezonie 2022

Wszystkich członków naszego związku  zrzeszonych w poszczególnych kołach zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanych zebraniach.

 

Terminarz zebrań       Terminarz Zebrań 2022r.                                           

 

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

 

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712