Sukces Kornelii Partyki!

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie z przyjemnością informuje, że 15-letnia reprezentantka Polski Kornelia Partyka z Kosiny pow. Łańcut, startując w barwach Stajni Rajdowej Wilków wygrała na 11-letnim wałachu rasy małopolskiej BAGDAD (MĄCIWODA / BIRMA po WIEK) wyhodowanym przez Jacka Styrnę międzynarodowe zawody w sportowych rajdach długodystansowych w randze CEIYJ1*.
Zawody odbyły się w dniach 29 kwietnia – 1 maj 2022 r. w SAMORIN (Słowacja), a Kornelia startowała na dystansie 100 km.
Składamy serdeczne gratulacje zawodniczce oraz jej ojcu – właścicielowi BAGDADA Panu Mariuszowi Partyka.
Kornelii życzymy sukcesów w kolejnych startach.

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712