Propozycje udziału w Czempionacie Hodowlanym koni rasy małopolskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu propozycje udziału w Czempionacie Hodowlanym koni rasy małopolskiej, który odbędzie się w dniu 28 maja br. (sobota) na terenie Ośrodka Jeździeckiego EQUISTRO W Wierzawicach.
Wszystkich hodowców koni rasy małopolskiej zainteresowanych Czempionatem prosimy o wnikliwe zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i przesłanie zgłoszeń na załączonym formularzu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 maja br. (poniedziałek)

W załączeniu :

– propozycje udziału:  Propozycje czemp młp Wierzawice 2022
– formularz zgłoszeniowy:   Formularz Wierzawice 2022

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712