Próba dzielności w Klikowej i Konkurs powożenia w Ujanowicach

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie przedstawia propozycje na Zasadniczą Próbę Dzielności Koni Rasy Huculskiej, która odbędzie się 2 sierpnia 2021r. w Klikowej oraz na XII Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi w Ujanowicach, które odbędą się 25 lipca 2021 na terenie boiska sportowego.

W załączeniu linki do strony MZHK w Krakowie ze szczegółowymi informacjami :

Zasadnicza Próba Dzielności Koni Rasy Huculskiej, Klikowa-Propozycje

XII Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi Ujanowice – propozycje

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712