Otwarcie naboru zgłoszeń na XI Galicyjskie Lato z Koniem

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu formularz zgłoszeniowy i propozycje udziału w imprezie pn. „XI Galicyjskie Lato z Koniem”, która odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia 2022r. na terenie ośrodka Stajnia Galicja w Bieździedzy koło Kołaczyc.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami udziału oraz dokonanie zgłoszeń do poszczególnych konkurencji na załączonym kompletnie wypełnionym formularzu najpóźniej do dn. 29 lipca br. (piątek) lub do wyczerpania limitu miejsc. Limit ogierów hc – 8 szt.!
W załączeniu

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712