Otwarcie naboru zgłoszeń na Rudawkę Rymanowską

OZHK w Rzeszowie otwiera nabór zgłoszeń na imprezę pn. „XX Pożegnanie wakacji w Rudawce Rymanowskiej”, która odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2021.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi propozycjami udziału i zgłaszanie się wyłącznie na załączonym formularzu po dokładnym jego wypełnieniu!!!

Propozycje RR 2021 akt

Zgloszenie-2021-Rudawka akt21

Noclegi-Rudawka-20

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712