Impreza pn. „SUBCARPATHIA Top Horses”

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje ,że z inicjatywy Stadniny Koni Leśna Wola i Stadniny Koni Kalników organizowana jest impreza pn. ” SUBCARPATHIA Top Horses ” będąca przeglądem młodych talentów sportowych .

Ten prestiżowy przegląd odbędzie się w dniu 5 grudnia br./sobota/ w krytej ujeżdżalni Stadniny Koni Leśna Wola w Głogowie Małopolskim.

Początek rozpoczęcia pokazów przewidziano na godz. 9.00.

Pod okiem profesjonalnych  inspektorów oceniane będą konie skokowe i ujeżdżeniowe/ogiery ,klacze i wałachy  urodzone w 2017 i 2018 r., bez względu na księgę stadną, do jakiej są zapisane.

Dla hodowców to okazja do zakwalifikowania koni na elitarną aukcję TC Auction – Tyszko & Cichoń Auction.

Informując o powyższym zachęcamy wszystkich hodowców koni ras półkrwi do zapoznania się  z warunkami uczestnictwa (KLIKNIJ) i ewentualne zgłaszanie swoich koni  .

W razie dodatkowych pytań kontakt :

  • e-mail: subcarpathiahorses@gmail.com
  • Urszula Pekaniec Tel. +48  512 318 949
  • Ewa Walas             Tel. +48 608 530 797
  • Józef Pekaniec     Tel. +48 695 950 920
  • Tomasz Plewa      Tel. +48 693 685 630

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712