Ekipy zakwalifikowane na Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej Wierzawice 10.07.2022 r.

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załączeniu przedstawia ekipy zakwalifikowane na Czempionat Hodowlany Koni Rasy Śląskiej Wierzawice 10.07.2022 r.

Jednocześnie przypominamy , że zgodnie z zapisem w propozycjach udziału konie należy dowieźć na imprezę do godz. 8:30 w niedzielę rano, wszystkie konie muszą posiadać potwierdzenie aktualnych szczepień przeciwko grypie (min. szczepienie bazowe), wszystkie konie muszą posiadać zaświadczenie od lekarza wolnej praktyki ,że są zdrowe, wszyscy właściciele koni 1 i 2 – letnich proszeni są o przekazanie na odprawie technicznej nr. konta bankowego, opłata za boks wynosi 100 zł od konia płatne na odprawie technicznej dla Ośrodka Equistro oraz opłata organizacyjna 50 zł od konia ,płatna również na odprawie technicznej.

Wykaz koni zgłoszonych do czempionatu śląskiego Wierzawice 10.07.2022 r.
Lp. Nr. Paszportu Nazwa Ojciec Matka Właściciel
Ogierki 1-roczne
1 ARRES (RU) 616008630168021 ARON HRABINKA Matuszek Grzegorz
2 BURKUT (GA) 616008630125921 BURGUND KORTI Guzy Paweł
3 WARS (GA) 616008630157021 WICHER HOSSA Dworak Bogusław
4 ARMAGEDON-2 (CO) 616008670018121 ARON BIANKA Dziekan Paweł
5 AGAR JZ (ED/EV) 616008630127521 ALGER MAJORKA Zięba Bartłomiej
6 DEVON (ED/EN) 616008630015321 DERKOS AFRODYTA Kondrat Damian
7 AMIS (GA) 616008630022021 AMETYST BADENIA Dziekan Piotr
8 BARYCZ K (GA) 616008630002921 BURGUND RANDIA-HARFA Konieczny Wiesław
9 BOSMAN K (GA) 616008630003221 BURGUND LUSIA Konieczny Wiesław
10 BARYT K (GA) 616008630003121 BURGUND LAMIA Konieczny Wiesław
Ogierki 2-letnie
11 NOWER AMS (ED/EV) 616008660358820 NEFRYT LAILA Dziekan Piotr
12 LIMES (GA) 616008630047420 LITERAT BAWARIA Dziekan Paweł
13 DASTID (GA) 616008630072520 DRAB SALAMANDRA Konieczny Wiesław
14 DELIKOL (GA) 616008630072420 DRAB POLA Konieczny Wiesław
15 DRAGON (GA) 616008630072620 DRAB HERA Konieczny Wiesław
Klacze 1-roczne
16 PERSJA (ED/EV) 616008630129621 ALGER POLLY Skowron Krzysztof
17 AKSA (GA) 616008630015221 WICHER ARDENIA Kasperski Bogusław
18 BRYZA JZ (GI) 616008630127421 IWAROL BLANKA Sobiło Monika
19 LUBA (GA) 616008630156821 WICHER LIBRA Dworak Urszula
20 HERA K (GA) 616008630001521 BURGUND HUCZNA Jagieła Łukasz
21 PEREŁKA K (GA) 616008630001421 BURGUND PANDA Jagieła Łukasz
22 RITA (ED/EN), 616008630002521 IKAR ROZA Matuszek Grzegorz
23 AMOON (ED/EN) 616008630088421 Kondrat Damian
Klacze 2-letnie
24 ALABAMA GS (GA) 616008660034020 ELVITO ASTRA II Sobiło Monika
25 ROSA (GA) 616008630100120 DRAB RANDIA-HARFA Konieczny Wiesław
26 HORTEZA (GA) 616008630100520 DRAB HUCZNA Konieczny Wiesław
27 PASADENA-JB (ED/EN) 616008670033320 LUBY PABIA Zapałowska Klaudia
28 AMBRELLA (ED/EN) 616008630039220 ADMIRAŁ (EX ALBERT) AFRODYTA Kondrat Damian
29 BARCELONKA MG (ED/EN) 61600866034620 ADMIRAŁ (EX ALBERT) BARCELONA-RO Pelc Andrzej
30 LIANA 616008630000320 DERKOS LIZA Ziemlak Kacper
Klacze starsze
31 HESTIA 616008670036618 CEZARY HULANKA Konieczny Wiesław
32 DEIZI 616008670065418 ALGER DAGLEZJA Kornafel Kazimierz
33 ROKSI 616008630054218 WOLTER RELIA Kornafel Kazimierz
34 JAGODA 616008550009414 RAMZEY JAGA Matuszek Grzegorz
35 GWIAZDA 616008680021218 BASIOR GRETA Matuszek Grzegorz
36 ANABELLA 616008660306318 ADMIRAŁ (EX ALBERT) AFRODYTA Kondrat Damian
37 RAJA 616008660139417 ELVITO ROMY Mazerant Bogusław