Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniu 29 maja br.(sobota) organizuje w Ośrodku Jeździeckim „EQUISTRO” W Wierzawicach koło Leżajska. Czempionat Hodowlany koni rasy małopolskiej będący oceną porównawczą klaczy rocznych, ogierów rocznych, klaczy dwuletnich, klaczy trzyletnich i klaczy 4-7 – letnich (wyłącznie ocena płytowa).

Zainteresowanych hodowców koni małopolskich prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem Czempionatu.
Termin zgłoszeń koni w poszczególnych klasach mija 24 maja br. (poniedziałek) lub do wyczerpania limitu.

 

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712