Apel o pomoc

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie z przykrością informuje, że w ostatnim czasie gospodarstwo i hodowlę koni rasy huculskiej Pana Tomasza Michałkiewicza w miejscowości Kuźmina gm. Bircza spotkało nieszczęście. Potężna burza z gradobiciem zniszczyła mu dach stodoły zalewając zgromadzone zapasy siana. Obite i poranione zostały również konie.
Apelujemy do członków Związku , hodowców i ludzi dobrej woli o wszelkie wsparcie dla Pana Tomasza w tym trudnym czasie.
Dla życzliwych i chętnych do pomocy podaję nr konta:  Bank nowy BFG s.a. 10 8642 1184 3018 0006 6064 0001 i tel. 666 245 016 do Pana Tomasza Michałkiewicza.
Pomóżmy, nie bądźmy obojętni na nieszczęście innych.

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712