Szkolenie pn. „Przygotowanie i sposoby prezentacji koni do oceny na wystawach”

W dniu 16 maja br. (niedziela) w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki PIB w Odrzechowej odbyło się szkolenie pn. „Przygotowanie i sposoby prezentacji koni do oceny na wystawach”. W szkoleniu uczestniczyło 17 osób. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie.
Podczas 4-godzinnych zajęć poszczególni uczestnicy ćwiczyli z końmi różnych ras prezentację w ręku w pozycji „na stój” jak również w stępie i kłusie.
Zdobyte doświadczenie i wiedza powinny być dobrze wykorzystane w perspektywie zbliżających się Czempionatów Hodowlanych w tym sezonie.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712