Przeglądy Hodowlane na Podkarpaciu w okresie pandemii

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie  uprzejmie informuje, że od dnia 5 maja 2020 roku rozpoczynamy wiosenne  przeglądy hodowlane koni i identyfikację źrebiąt na terenie woj. Podkarpackiego. W związku z sytuacją epidemiologiczną i  obowiązującymi ograniczeniami prosimy wszystkich właścicieli koni i stajni hodowlanych o zapewnienie odpowiednich warunków w swoich obiektach  na czas  prowadzonych opisów i przeglądów.

Przy prezentacji i identyfikacji koni  mogą uczestniczyć maksymalnie 2 osoby, stosując się do ogólnych zasad bezpieczeństwa i wymogów związanych ze stanem epidemii w naszym kraju (maseczki/środki ochrony osobistej, zachowanie dystansu).

Prosimy jednocześnie o terminowe zgłaszanie źrebiąt do rejestracji oraz przygotowanie dokumentacji hodowlanej pozostałych  koni przebywających  w  gospodarstwie  lub stadninie.

Bądźmy odpowiedzialni w tych trudnych czasach.

 

Do zobaczenia na przeglądach !

Marek Gibała

Dyrektor OZHK w Rzeszowie

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712