Plebiscyt „Osobowość Roku 2019”

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu nominacje w  W plebiscycie „Gazety Krakowskiej” do tytułu „Osobowość Roku” w kategorii „Biznes” pana Wojciecha Krzyżaka z Małopolski:

* Osobowość Roku Wojciech Krzyżak

Mam wielka przyjemność poinformować, że Wojciech Krzyżak, hodowca koni huculskich zrzeszony w naszym, Małopolskim Związku Hodowców Koni w Krakowie, człowiek o niezwykłej osobowości, wrażliwy na potrzeby innych, wspierający Związek i Fundacje Klikowska Ostoja Polskich Koni, społecznik, były Prezes Zarządu Polskiego Związku Hodowców Konia Huculskiego, organizator pięknej i wyjątkowej imprezy w Ujanowicach i wielu innych, został nominowany przez Gazetę Krakowską do tytułu „Osobowość Roku” w kategorii BIZNES.

 Jak to zrobić?

  •  można oddać swój głos wypełniając formularz zamieszczony na stronie Gazety Krakowskiej,
  •  za pomocą SMS o treści: RKB.63 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT).

To wielkie wyróżnienie, nie tylko dla nominowanego Kolegi, któremu serdecznie gratulujemy, ale również dla naszego Związku, jest naszym członkiem i czynnie wspiera Związek i Fundację.

Wspierajmy tych, którzy nas wspierają !

Z góry dziękuje za Państwa głos

Prezes Zarządu Małopolskiego Związku Hodowców Koni

dr inż. Zenon Podstawski

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712