Ograniczenia z powodu stanu epidemicznego

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że z powodu ogłoszenia stanu epidemicznego związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju prosimy o ograniczenie do minimum osobistego załatwiania spraw w biurze Związku.
Wszystkich zainteresowanych zgłaszaniem koni do Rejestru lub ich przerejestrowaniem prosimy o przesyłanie dokumentów wraz z umową lub wypełnioną ostatnią kartą w paszporcie i opłatą 26 zł. listem poleconym na adres Związku : OZHK Rzeszów , ul. Fredry 4, 35-959  Rzeszów. Jednocześnie informujemy, że wszelkie inne sprawy w tym także zgłaszanie koni do rejestru można załatwiać również poprzez wysyłkę informacji na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt tel. na nr. 17 852 74 94

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712