Czempionaty rasowe

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że z powodu pandemii Ogólnopolskie Młodzieżowe Czempionaty Rasowe tj. sokólski , sztumski, kucy, huculski i małopolski w tym roku się nie odbędą.
Na szczeblu Polskiego Związku Hodowców Koni zrodził się pomysł rywalizacji on-line.
Zachęcamy hodowców do przesyłania zdjęć koni, które w normalnych warunkach przedstawiliby na Czempionatach.
Zdjęcia lub filmy z opisem konia (rasa, płeć, data urodzenia, rodowód /ojciec – matka, ojciec matki/, hodowca/właściciel) prosimy przesyłać na adres: jakubowska@pzhk.pl .
Do udziału zapraszamy klacze i ogiery roczne i dwuletnie. Materiały będą publikowane na naszych stronach internetowych.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712