Szkolenie dla kierowców i konwojentów transportujących zwierzęta

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniu 27 kwietnia br. (sobota) o godz. 9:00 w Jasionce koło Rzeszowa ( Adres: Inkubator Technologiczny , Jasionka 954, 36-002 Jasionka – praktycznie na przeciwko lotniska), odbędzie się szkolenie dla kierowców i konwojentów transportujących zwierzęta wymagane przepisami Ustawy o ochronie zwierząt i Rozporządzenia Ustawy (WE) Nr. 1/2005 z dn. 22 grudnia 2004r. w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu i związanych z tym działań.

Kurs jest jednodniowy (ok 5 godz.) i kończy się egzaminem państwowym przed komisją powołaną przez Powiatowego Lekarz Weterynarii. Licencję potwierdzającą kwalifikacje wydaje Powiatowy Lekarz Weterynarii bezterminowo i uprawnia ona do transportu zwierząt na terenie całej UE.
Szkolenie przeprowadzi firma OMEGA Grzegorz Arasim z Lublina.
Koszt szkolenia : 299 zł / od osoby dla członków OZHK
350 zł / od osoby dla pozostałych

Wszystkich zainteresowanych kursem prosimy o pilne zgłaszanie się do biura OZHK w Rzeszowie osobiście, telefonicznie lub e-mailem podając podstawowe informacje o uczestniku tj. imię, nazwisko, adres, nr. telefonu.

Liczba miejsc w szkoleniu ograniczona.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712