Propozycje udziału w ZPD w Chorzowie dn. 07.09.2019r.

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu formularz zgłoszeniowy i propozycje udziału w Zasadniczej Wierzchowej Próbie dzielności koni rasy huculskiej organizowanej w dniu 7 września 2019 r. w Chorzowie k /Pruchnika „ Ścieżka Huculska na Śmidowej ”.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712