Odprawy z właścicielami i dzierżawcami ogierów w 2019r.

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje , że coroczne odprawy z właścicielami i dzierżawcami ogierów z terenu woj. podkarpackiego odbędą się w następujących terminach:

  •  14 lutego 2019r. (czwartek) o godz. 10:30 w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale przy ul. Suszyckich 9
    Sala nr. A (parter).
  •  15 lutego 2019r (piątek) o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Przeworsku przy ul. Jagiellońskiej 10 (sala na parterze).

Wszyscy właściciele i dzierżawcy ogierów zgłaszanych do Rejestru na 2019 r. zostaną powiadomieni indywidualnie o terminie zebrania.

Informacja!

OZHK w Rzeszowie informuje, że w związku z rozprzestrzeniającą się nadal epidemią koronawirusa i rosnącym ryzykiem zakażenia w trosce o zdrowie Państwa i pracowników naszego związku, prosimy ograniczyć do minimum przyjazdy i wizyty w biurze OZHK w Rzeszowie.

 

Wszelkie sprawy nie wymagające bezpośredniej obecności zainteresowanej osoby w biurze np. zakup koni i przerejestrowanie paszportów, proszę przesyłać pocztą. Pozostałe sprawy jak zgłaszanie koni do opisów proszę dokonywać pocztą lub drogą elektroniczną na maila: ozhkrzeszow@poczta.onet.pl lub mgibala63@onet.pl.

 

W sprawach szczególnie pilnych hodowcy i zainteresowane osoby przyjmowane będą w biurze związku wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W innych sprawach prosimy o kontakt na nr. 17 852 74 94 lub 608 290 712