wiadomość

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Czytany 54 razy

Zmiana organizacji pracy biura OZHK Rzeszów

 OKRĘGOWY ZWIĄZEK HODOWCÓW KONI W RZESZOWIE INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIAJĄCĄ SIĘ NADAL EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA I ROSNĄCYM RYZYKIEM ZAKAŻENIA  W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA I PRACOWNIKÓW  NASZEGO ZWIAZKU PROSIMY OGRANICZYĆ

Czytany 127 razy

Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru - ważne !!!

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przypomina, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 kwietnia 2004 o Systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (Dz.U.2019 poz. 1149) wniosek - Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru celem opisu i zaczipowania źrebięcia należy złożyć do biura Związku w terminie do 3 miesięcy od dnia urodzenia koniowatego.
W załączonym niżej formularzu należy podać datę urodzenia koniowatego , płeć, nr. identyfikacyjne i nazwy rodziców oraz imię, nazwisko, adres i koniecznie nr tel. właściciela klaczy.

Czytany 926 razy

Impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses "

 Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje ,że z inicjatywy Stadniny Koni Leśna Wola i Stadniny Koni Kalników organizowana jest impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses " będąca przeglądem młodych talentów sportowych .

Czytany 115 razy

Rozdział ogierów w Stadninie Koni Białka na sezon 2020/2021

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie prosi wszystkich zainteresowanych  o zapoznanie się z informacjami  dotyczącymi rozdziału ogierów do dzierżawy na sezon 2020/2021  w Stadninie Koni Białka .

 

                                                                                            Marek Gibała

                                                                                            Dyrektor OZHK Rzeszów

Czytany 98 razy

Kurs podstawowy na gospodarza toru w powożeniu

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu komunikat Podkarpackiego Związku Jeździeckiego o organizacji kursu podstawowego na gospodarza toru w konkurencji powożenia,który odbędzie się w dniach21-22 listopada br, w Racławówce koło Rzeszowa.

Wszystkich zainteresowanych udziałem informujemy ,że termin zgłoszenia na kurs mija 17 listopada br.

 

                                                                                   Marek Gibała

Czytany 64 razy

Wyniki Zasadniczej Próby Dzielności koni rasy huculskiej w Chorzowie

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załaczeniu przedstawia wyniki Zasadniczej Próby Dzielności koni rasy huculskiej, która odbyła się dnia 24.10.2020 w miejscowości Chorzów k/Pruchnika.

Galeria zdjęć z imprezy pod adresem:

http://www.ozhk.rzeszow.pl/content/galeria-zdj-z-zpd-z-dn-24102020w-chor...

Czytany 124 razy

Zasadnicza Próba Dzielności ogierów zimnokrwistych - wynik

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załaczeniu przedstawia wyniki Zasadniczej Próby Dzielności ogierów zimnokrwistych, która odbyła się dnia 17.10.2020 w miejscowości Gniewczyna Tryniecka.

Galeria zdjęć z próby pod adresemL

http://www.ozhk.rzeszow.pl/content/wynik-zpd-ogier-w-starszych-rasy-zimn...

Czytany 216 razy

Wynik zasadniczej próby dzielności Kozłówek 2020

OZHK w Rzeszowie w załączeniu zamieszcza galerię zdjęć oraz protokół z zasadniczej próby dzielności klaczy rasy konik polski przeprowadzonej w dniu 10.10.2020r. w Kozłówku.

Więcej zdjęć z próby dzielności koników polskich pod adresami:

Czytany 147 razy

Odwołanie premiowania sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie z przykrością informuje, że ze względu na trudne warunki pogodowe i prognozy na kolejne dni postanowił odwołać  premiowanie sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej zaplanowane na dzień 18 października br. (niedziela) w Stadninie Pana Wiesława Koniecznego w Gniewczynie Łańcuckiej.
Obecny stan podłoża i kolejne prognozowane opady deszczu uniemożliwiają przeprowadzenie rzetelnej i obiektywnej oceny koni. Liczymy na wyrozumiałość hodowców którzy zgłosili swoje konie do oceny.

Czytany 83 razy

Strony

Subskrybuj RSS - wiadomość