Aktualności (2020)

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Czytany 54 razy

Zmiana organizacji pracy biura OZHK Rzeszów

 OKRĘGOWY ZWIĄZEK HODOWCÓW KONI W RZESZOWIE INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIAJĄCĄ SIĘ NADAL EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA I ROSNĄCYM RYZYKIEM ZAKAŻENIA  W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA I PRACOWNIKÓW  NASZEGO ZWIAZKU PROSIMY OGRANICZYĆ

Czytany 127 razy

Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru - ważne !!!

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przypomina, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 kwietnia 2004 o Systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (Dz.U.2019 poz. 1149) wniosek - Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru celem opisu i zaczipowania źrebięcia należy złożyć do biura Związku w terminie do 3 miesięcy od dnia urodzenia koniowatego.
W załączonym niżej formularzu należy podać datę urodzenia koniowatego , płeć, nr. identyfikacyjne i nazwy rodziców oraz imię, nazwisko, adres i koniecznie nr tel. właściciela klaczy.

Czytany 926 razy

Impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses "

 Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje ,że z inicjatywy Stadniny Koni Leśna Wola i Stadniny Koni Kalników organizowana jest impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses " będąca przeglądem młodych talentów sportowych .

Czytany 116 razy

Rozdział ogierów w Stadninie Koni Białka na sezon 2020/2021

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie prosi wszystkich zainteresowanych  o zapoznanie się z informacjami  dotyczącymi rozdziału ogierów do dzierżawy na sezon 2020/2021  w Stadninie Koni Białka .

 

                                                                                            Marek Gibała

                                                                                            Dyrektor OZHK Rzeszów

Czytany 99 razy

Kurs podstawowy na gospodarza toru w powożeniu

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia w załączeniu komunikat Podkarpackiego Związku Jeździeckiego o organizacji kursu podstawowego na gospodarza toru w konkurencji powożenia,który odbędzie się w dniach21-22 listopada br, w Racławówce koło Rzeszowa.

Wszystkich zainteresowanych udziałem informujemy ,że termin zgłoszenia na kurs mija 17 listopada br.

 

                                                                                   Marek Gibała

Czytany 65 razy

Wyniki Zasadniczej Próby Dzielności koni rasy huculskiej w Chorzowie

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załaczeniu przedstawia wyniki Zasadniczej Próby Dzielności koni rasy huculskiej, która odbyła się dnia 24.10.2020 w miejscowości Chorzów k/Pruchnika.

Galeria zdjęć z imprezy pod adresem:

http://www.ozhk.rzeszow.pl/content/galeria-zdj-z-zpd-z-dn-24102020w-chor...

Czytany 124 razy

Zasadnicza Próba Dzielności ogierów zimnokrwistych - wynik

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w załaczeniu przedstawia wyniki Zasadniczej Próby Dzielności ogierów zimnokrwistych, która odbyła się dnia 17.10.2020 w miejscowości Gniewczyna Tryniecka.

Galeria zdjęć z próby pod adresemL

http://www.ozhk.rzeszow.pl/content/wynik-zpd-ogier-w-starszych-rasy-zimn...

Czytany 217 razy

Wynik zasadniczej próby dzielności Kozłówek 2020

OZHK w Rzeszowie w załączeniu zamieszcza galerię zdjęć oraz protokół z zasadniczej próby dzielności klaczy rasy konik polski przeprowadzonej w dniu 10.10.2020r. w Kozłówku.

Więcej zdjęć z próby dzielności koników polskich pod adresami:

Czytany 147 razy

Odwołanie premiowania sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie z przykrością informuje, że ze względu na trudne warunki pogodowe i prognozy na kolejne dni postanowił odwołać  premiowanie sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej zaplanowane na dzień 18 października br. (niedziela) w Stadninie Pana Wiesława Koniecznego w Gniewczynie Łańcuckiej.
Obecny stan podłoża i kolejne prognozowane opady deszczu uniemożliwiają przeprowadzenie rzetelnej i obiektywnej oceny koni. Liczymy na wyrozumiałość hodowców którzy zgłosili swoje konie do oceny.

Czytany 83 razy

Strony