Aktualności (2018)

Klacze huculskie bez próby dzielności

Polski Związek Hodowców Koni w Warszawie uprzejmie informuje, że zgodnie z aktualnie obowiązującym “Programem hodowli koni rasy huculskiej”, klacze wpisywane są do księgi stadnej po zaliczeniu minimum wstępnej próby polowej, jednak obligatoryjnie do końca roku kalendarzowego, w którym kończą 7 lat muszą zaliczyć próbę zasadniczą (wierzchową lub zaprzęgową).

Czytany 889 razy

24.12.2018 biuro OZHK Rzeszów nieczynne

Okręgowy Związek Hodoców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniu 24.12.2018 (poniedziałek) biuro Związku jest NIECZYNNE.

Czytany 634 razy

Życzenia Świąteczne

Czytany 604 razy

Rozliczenie świadect pokryć za 2018 r.

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przypomina wszystkim włascicielom i dzierżawcom ogierów użytkowanych w rozrodzie na terenie woj. podkarpackiego w bieżącym roku, że dnia 31 grudnia 2018 mija termin rozliczania w biurze Związku pobranych i wypełnionych czytelnie świadectw pokryć klaczy.

Marek Gibała
Dyrektor OZHK Rzeszów

Czytany 606 razy

Szkolenie "Ortopedia koni dla jeźdźców"

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w Imieniu Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Odrzechowej zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie "Ortopedia dla jeźdźców" organizowane w dniach 12-13 stycznia 2019 r. w Odrzechowej.

Zapisy na szkolenie u Pani Katarzyny Sidor kontakt e-mail: katarzyna.sidor@odrzechowa.co.pl, nr. tel. 721 038 207.

W załaczeniu plakat informacyjny.

Czytany 647 razy

Aukcja w Wołosatem

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniu 9 grudnia br. (niedziela) o godz.11:00 w Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego w Wołosatem przy Bieszczadzkim Parku Narodowym odbędzie się Aukcja koni tej hodowli.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w Aukcji.

W załączeniu : OGŁOSZENIE

Czytany 598 razy

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniach 1-2 grudnia br. podczas Cavaliady Poznań rozegrane zostały finałowe zawody o "Kryształową Kulę" Polskiego Związku Hodowców Konia Huculskiego w powożeniu zaprzęgami parokonnymi. Z przyjemnością chcieliśmy poinformować, że zawody wygrała ekipa z Podkarpacia Pana Andrzeja Pelca z Małkowic. Zaprzęgiem powoził Pan Adam Malmuk , luzakował Rafał Dąbkowski a parę zaprzęgową stanowiły konie PEIRA I WIERÓŻKA.

Czytany 630 razy

Strony