Aktualności (2016)

Kalendarz Związkowy na 2017r.

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że wydany został Kalendarz Związkowy na 2017r.  Wszystkich aktualnych członków na szego Związku zapraszamy do biura celem odbioru wymienionego kalendarza.

 

Czytany 964 razy

Życzenia świąteczne

Czytany 912 razy

Pilna informacja !

Czytany 1030 razy

Wstępy Skaryszew 2017

W imieniu Urzędu Miasta i Gminy Skaryszew, Okręgowy Związek Hodowców Koni w rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Skaryszewski Jarmark Koński "WSTĘPY", który odbędzie się w dniach 6-7 marca 2017r.

W załączeniu:

1. Informacja o Jarmarku

2. Program Handlu i obrotu końmi

Czytany 1129 razy

dzierżawa ogierów z SO Białka na 2017 rok

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie podaje w załączeniu wykaz ogierów z SO Białka przeznaczonych do dzierżawy na sezon 2017.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wniosku-oferty o dzierżawę (druk w załączeniu)wraz z opinią OZHK do biura SO Białka  do dnia 5 grudnia 2016r.

W przypadku kiedy na ogiera będzie złożona wiecej niż jedna oferta o przyznaniu dzierżawy ogiera zdecyduje komisja d/s Rozdziału ogierów.

Rozdziałogierów nastąpi 12 grudnia 2016r. o godz. 10 w siedzibie SO Białka

W załączeniu :

1. wykaz ogierów

2. druk zgłoszenia-oferty

Czytany 1494 razy

Szkolenie zaprzęgowe w Bieździedzy

Okręgowy Związek Hodowców Koni  w Rzeszowie informuje, że w dniach 4-5 listopadabr. w Stajni Galicja w Bieździedzy Pana Stanisława Stasiowskiego odbyło się szkolenie zaprzęgowe które prowadził Pan Josef Matlon. Uczestnicy szkolenia w liczbie (ok 20 osób) przez dwa dni zapoznani zostali z cechami i budową konia zaprzęgowego , rasami koni do powożenia, stylami zaprzęgów, doborze i dopasowaniem dla konia wędzidła, ogłowia i uprzęży, lonżowaniem, oprzęganiem i doskonaleniem umiejętności powożenia.

Czytany 993 razy

Szkolenie w Klubie Jeździeckim EQUISTRO

Czytany 980 razy

Relacja filmowa z imprezy hodowlanej XVI Wystawa -Aukcja Ogierów w Zabajce

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowiezaprasza wszystkich hodowców i miłośników koni do obejrzenia filmów z XVI Wystawy -Aukcji Ogierów Zimnokrwistych , która odbyła się w dniu 1 października br.w Zabajce.

Autorem filmów jest Pan Tadeusz Baraniecki

Linki do filmów:

Próba Ogierów
https://www.youtube.com/watch?v=OJDR-VOop3E

Czytany 994 razy

Strony