1
2
3
4
5
Lorem ipsum dolor sit amet. ...

Aktualności i wydarzenia

Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru - ważne !!!

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przypomina, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 kwietnia 2004 o Systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (Dz.U.2019 poz. 1149) wniosek - Zgłoszenie Koniowatego do Rejestru celem opisu i zaczipowania źrebięcia należy złożyć do biura Związku w terminie do 3 miesięcy od dnia urodzenia koniowatego.
W załączonym niżej formularzu należy podać datę urodzenia koniowatego , płeć, nr. identyfikacyjne i nazwy rodziców oraz imię, nazwisko, adres i koniecznie nr tel. właściciela klaczy.

Czytany 830 razy

Wynik zasadniczej próby dzielności Kozłówek 2020

OZHK w Rzeszowie w załączeniu zamieszcza galerię zdjęć oraz protokół z zasadniczej próby dzielności klaczy rasy konik polski przeprowadzonej w dniu 10.10.2020r. w Kozłówku.

Więcej zdjęć z próby dzielności koników polskich pod adresami:

Czytany 73 razy

Odwołanie premiowania sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie z przykrością informuje, że ze względu na trudne warunki pogodowe i prognozy na kolejne dni postanowił odwołać  premiowanie sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej zaplanowane na dzień 18 października br. (niedziela) w Stadninie Pana Wiesława Koniecznego w Gniewczynie Łańcuckiej.
Obecny stan podłoża i kolejne prognozowane opady deszczu uniemożliwiają przeprowadzenie rzetelnej i obiektywnej oceny koni. Liczymy na wyrozumiałość hodowców którzy zgłosili swoje konie do oceny.

Czytany 40 razy

Premiowanie sysaków oraz klaczy 1 i 2 letnich rasy śląskiej

 Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że w dniu 18 października 2020r.

Czytany 149 razy

Otwarcie naboru zgłoszeń na ZPD w Chorzowie w dniu 24.10.2020

 

OZHK w Reszowie informuje, że dnia 24.10.2020 odbędzie się ZPD koni rasy huculskiej w Chorzowie k/Pruchnika.
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie na zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym.

 

Czytany 247 razy

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie przedstawia Galerię  ze zdjęciami ogierów zgłoszonych i wytypowanych na XX Wojewódzką Wystawę Ogierów Zimnokrwistych związaną z kwalifikacją do hodowli, która odbędzie się w dniu 3 października br. (sobota) na terenie Ludowego Klubu Jeździeckiego w Zabajce koło Głogowa Małopolskiego.

Czytany 841 razy

Komunikat o próbach koni huculskich

Komisja Księgi Stadnej Koni rasy huculskiej informuje, że do chwili obecnej w roku bieżącym zorganizowano w kraju łącznie 7 zasadniczych prób wierzchowych dla koni młodych rasy huculskiej (4x OZHK Rzeszów, 2x MZHK Kraków, 1x WZHK Warszawa).
W miesiącu wrześniu i październiku zaplanowano jeszcze zorganizowanie i przeprowadzenie następujących prób dzielności:

Czytany 85 razy

Wynik ZPD w Chorzowie z dn. 12.09.2020

OZHK Rzeszów w załączeniu przedstawia wynik ZPD koni huculskich, która odbyła się dn. 12.09.2020 w Chorzowie K/Pruchnika

Czytany 114 razy

Wynik ZPD w Wołosatem z dn. 04.09.2020

OZHK Rzeszów w załączeniu przedstawia wynik ZPD koni huculskich, która odbyła się dn. 04.09.2020 w Wołosatem.

Jednocześnie zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy w zakładce "GALERIA"   pod adresem: http://www.ozhk.rzeszow.pl/content/wynik-zpd-w-wo-osatem-z-dn-04092020-0

Czytany 96 razy

Strony