1
2
3
4
5
Lorem ipsum dolor sit amet. ...

Aktualności i wydarzenia

Zmiana organizacji pracy biura OZHK Rzeszów

 OKRĘGOWY ZWIĄZEK HODOWCÓW KONI W RZESZOWIE INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIAJĄCĄ SIĘ NADAL EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA I ROSNĄCYM RYZYKIEM ZAKAŻENIA  W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA I PRACOWNIKÓW  NASZEGO ZWIAZKU PROSIMY OGRANICZYĆ

Czytany 207 razy

Właściciele młodych ogierów rasy małopolskiej i wielkopolskiej

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie w nawiązaniu do komunikatu (w załączeniu) Instytutu Zootechniki PIB o przyjętym do realizacji od 2021r projekcie "Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej metody przygotowania i przeprowadzania oceny wartości użytkowej ogierów rasy wielkopolskiej i małopolskiej w warunkach stacjonarnych, prosi wszystkich właścicieli młodych ogierów rasy małopolskiej z terenu woj. podkarpackiego o zgłaszanie ich do biura Związku.

Czytany 18 razy

Rejestr Ogierów 2021

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje, że rozpoczął prace związane z przygotowaniem, opracowaniem i wydaniem Rejestru Ogierów kryjących na terenie woj. podkarpackiego w sezonie 2021. W związku z powyższym prosimy wszystkich właścicieli i dzierżawców ogierów zainteresowanych umieszczeniem reklamy ogiera / ogierów w Rejestrze  o przygotowanie odpowiedniej oferty.
Oferta stanówki powinna zawierać podstawowe informacje o rozpłodniku , jego osiągnięciach hodowlanych użytkowych, zdjęcie, adres stacjonowania, kontakt telefoniczny obecnego właściciela/dzierżawcy.

Czytany 67 razy

Uczestnicy programów ochrony - kontynuacja

Okręgowy Związek Hodowców koni w Rzeszowie prosi wszystkich członków Związku realizujących 5-letni Program Ochrony Zasobów Genetycznych Koni o dokładne zapoznanie się z niżej zamieszczonym pismem. Złożenie wniosku i podpisanie wykazu klaczy programowych na kolejny rok możliwe będzie w biurze Związku w dniach 25 stycznia-24 luty 2021 roku wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty (dzień i godzina)

 

Czytany 95 razy

Kalendarz na rok 2021

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje wszystkich członków związku, że został wydany kalendarz na 2021 rok.

Wszystkich zainteresownych hodowców prosimy o odbiór kalendarza w biurze OZHK w Rzeszowie przy ul. Fredry 4 zachowując reżim sanitarny .

Czytany 89 razy

I edycja SUBCARPATHIA Top Horses

 W dniu 5 grudnia br. na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyła się I edycja SUBCARPATHIA Top Horses pomyślana jako przegląd młodych talentów i przyszłych gwiazd parkurów oraz czworoboków. Organizatorami imprezy byli  St. Koni Leśna Wola i Stadnina Koni Kalników.
Zaprezentowano 44 konie dwu i trzyletnie w tym 7 ujeżdżeniowych i 37 skokowych.

Czytany 81 razy

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Nabór wniosków do Programów Ochrony dla nowych uczestników

 

Czytany 184 razy

Impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses "

 Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie informuje ,że z inicjatywy Stadniny Koni Leśna Wola i Stadniny Koni Kalników organizowana jest impreza pn. " SUBCARPATHIA Top Horses " będąca przeglądem młodych talentów sportowych .

Czytany 176 razy

Rozdział ogierów w Stadninie Koni Białka na sezon 2020/2021

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Rzeszowie prosi wszystkich zainteresowanych  o zapoznanie się z informacjami  dotyczącymi rozdziału ogierów do dzierżawy na sezon 2020/2021  w Stadninie Koni Białka .

 

                                                                                            Marek Gibała

                                                                                            Dyrektor OZHK Rzeszów

Czytany 168 razy

Strony